Srdce s láskou darované

V předvánoční čas jsme se mimo jiné pustili s žáky do dalšího dobrého skutku, a to do výroby vánočních přání v podobě andělů s poselstvím, že „KAŽDÝ JSME PRO NĚKOHO ANDĚLEM“. Tato přáníčka (a k nim i další) jsme se odeslali do DOMOVA důchodců v Unhošti, abychom udělali radost i dalším lidem.

Přáníčka jak u seniorů, tak u vedení DOMOVA měla velmi pozitivní ohlas a byli jsme vedením vyzváni, zda by nemohly naše dvě organizace navázat nějakou další spolupráci. A my budeme velmi rádi a hned lednu začneme vymýšlet jakou by mohla mít formu.

Kromě toho jsme se tímto dobrým skutkem zapojili do celostátního projektu SRDCE S LÁSKOU DAROVANÉ, který sdružuje žáky a školy, kterým není pomoc ostatním cizí. S tímto projektem je spojená i soutěž, tak nám držte palce.