Školní noviny LISTOPAD

Máme tu nový měsíc a s ním i čerstvé školní noviny. V tomto listopadovém vydání se můžete dočíst nejen o Křesle pro rodiče a o cvičení se Sokolem Pepíkem, ale také vás nalákáme na jarmark a předvedeme vám zručnost našich dětí.

Číst a stahovat můžete noviny ZDE. Doufáme, že se vám budou líbit a se zájmem si je cele pročtete a prohlédnete.

Školní noviny – říjen 2022

Konec měsíce patří jako vždy novému vydání školních novin, které vás provede uplynulými dny. V říjnu začaly na naší škole odpolední volnočasové aktivity a ani během dopolední výuky jsme se nenudili. Ve druhé polovině měsíce byl naším tématem No.1 halloween. Více už si ale přečtěte v novinách.

Zobrazovat a stahovat noviny můžete kliknutím na jejich náhled, přímo ZDE a nebo v sekci ŠKOLNÍ NOVINY.

Ohlédnutí za malými kuchaříky

Přinášíme malé fotoohlédnutí za prvním kroužkem vaření a pečení tohoto školního roku. Jsme moc rádi, že se ho ujala úžasná šikovná maminka našich žáčků p.Filgasová. Za takové dobroty, které vznikly pod rukama našich kuchaříků, by se nemusel stydět ani profesionál. Copak asi budou kuchtit příště?

Kompletní fotografie naleznete v naší fotogalerii, ZDE.

PROVOZ 19.9.2022 !!!

Vážení rodiče, dosud není jasná situace s vodou v obci, tedy i ve škole. Z tohoto důvodu bude provoz ZŠ i MŠ v pondělí 19.9.zrušen. Nebude v provozu ani kuchyně. Výuku pro ročníky 2.-5.zajistíme od 9h online. Pozvánky žáci obdrží nejpozději do 8h ráno. V naléhavém případě se můžeme omezeně postarat o děti z MŠ do 12h.

Děkuji za pochopení, Vernerová

PĚŠKY DO ŠKOLY

Naše škola se zapojila do celorepublikové akce, s názvem „Pěšky do školy“, která se koná při příležitosti Mezinárodního dne bez aut (22.9.) a Evropského týdne mobility.

Cílem akce je podpořit pěší cestování dětí nejen do školy a zpět, ale také jako způsob dopravy po obci či městě. Tento projekt v sobě spojuje ekologii, dopravní výchovu, zájem o obec a také zdravý životní styl.

Pokud vás tato myšlenka zajímá, přikládáme několik materiálů, které si můžete přímo zde stáhnout a pročíst. Zanedlouho vám také představíme plakátky našich žáků na téma „Proč je dobré chodit pěšky“. A máte se na co těšit, protože důvodů vymysleli mnoho.

Děkujeme, že s námi CHODÍTE PĚŠKY.

Otakárkův výukový autobus.

V pondělí 14. 3. 2022 k nám do školky zavítal výukový autobus Otakárek a přivezl nám i lvíčka Otíka, který dětem zábavnou formou připomenul jak se chovat na silnici, na co nezapomenout při jízdě na kole a zopakoval si s dětmi i dopravní značky. Výukový program byl zajímavý a velice zábavný. Těšíme se, že se někdy příště zase uvidíme. Děkujeme panu řidiči, i příjemné a šikovné slečně lektorce.

Ostatní fotografie najdete ZDE.