ČERVNOVÝ SPECIÁL

Vážení a milí čtenáři a čtenářky,

stejně jako je u konce školní rok 2021/2022, tak zde máme také poslední vydání školních novin, a to tentokrát jako červnový speciál. Toto vydání je plné fotografií z výletů a akcí, plné prací našich dětí a žáků, plné radosti.

Mnohokrát vám děkujeme za přízeň, za to, že nás čtete, že nás stahujete, že naše vydání na sociálních sítích komentujete a sdílíte dále. Moc si toho vážíme a slibujeme, že přes prázdniny nabereme nové síly a v září se na vás budeme těšit s novinkami.

Noviny čtěte a stahujte ZDE. V sekci školních noviny zde na webu najdete všechna vydání, kompletní tři ročníky. (A to už je pořádná porce vydání.)

Nové vydání školních novin

Vážení a milí čtenáři,

přinášíme vám předposlední vydání školních novin pro tento školní rok. Podívejte se, jak si naši žáci užili výlet do Prahy, jak se líbilo dětem ze školky v Zoo a nebo na naše bádání o motýlech.

Děkujeme za to, že naše noviny čtete, stahujete, sdílíte. Čtete je ZDE. Tyto i předchozí vydání také naleznete v sekci školní noviny zde na webu.

První motýli

Po dvou týdnech jsou „na světě“ první naši motýli, dnes celkem čtyři a máme z nich velikou radost. Těšíme se na zítřejší ráno, jak bude líhnutí pokračovat a kolik motýlů nás ve škole přivítá.

Protože jsme pozorováním motýlů nadšeni, také páteční online výuka bude věnována tématu „motýli“.