Školní noviny LISTOPAD

Máme tu nový měsíc a s ním i čerstvé školní noviny. V tomto listopadovém vydání se můžete dočíst nejen o Křesle pro rodiče a o cvičení se Sokolem Pepíkem, ale také vás nalákáme na jarmark a předvedeme vám zručnost našich dětí.

Číst a stahovat můžete noviny ZDE. Doufáme, že se vám budou líbit a se zájmem si je cele pročtete a prohlédnete.

Adventní kalendář.

Chtěli bychom touto cestou poděkovat Atelieru Sidusrepas a panu Miroslavu Honzajkovi, a v neposlední řadě naší Péťe, za vytvoření krásného adventního kalendáře pro naše děti. Moc si toho vážíme. Každý den v adventním čase děti najdou u každého vánočního skřítka sladké překvapení.

Křeslo pro rodiče

Ve středu 16.11. nás ve škole v rámci programu Křeslo pro rodiče navštívil tatínek dvou našich žáků, pan Kot, aby nám povídal o svém zaměstnání. Povídání bylo velmi zajímavé a všechny žáky (i paní učitelky) moc zaujalo. Úžasné byly však aktivity, které pan Kot pro žáky připravil- vědomostní soutěž, zkouška skládání krabic, ale především skenování a doručovaní balíčků tak, jak to dělají kurýři, kteří jsou běžnou součástí dnešních dnů. Velká radost nastala v momentě, kdy si všichni mohli své doručené balíčky rozbalit a čekalo je tam spousta dárečků v podobě reklamních předmětů a dobrot.

Návštěva se protáhla. Emoce a zážitky, které vše vyvolalo, pak žáci přetvořili do mnoha obrázků a děkovných dopisů adresovaných právě panu Kotovi. Prostě Křeslo pro rodiče je vítanou a oblíbenou aktivitou v naší škole. Moc se těšíme na další odvážné a zapálené rodiče, kteří nás navštíví. A panu Kotovi tímto ještě jednou mnohokrát děkujeme za skvělý zážitek.

Fotografie a videa naleznete ZDE.

Sponzorský dar

Mnohokrát děkujeme paní Natálii Müllerové za sponzorský dar pro žáky naší ZŠ ve formě výtvarných potřeb. Žáci veškerý materiál jistě využijí, a to nejen při výtvarné výchově a pracovních činností, ale také například ve školní družině.

Moc si vážíme Vaší podpory.