Práce žáků

25.5. byl Mezinárodní den ručníků, a tak žáci vytvářeli komiks na téma „Co kdyby ručník ožil a byl jeden den v prázdném bytě“. Posuďte sami, jak se jim práce zadařila. 😉

Tvoření s jarní tématikou – dobrovolná činnost pro tvořivé děti 🙂 . Výrobky jsou opravdu moc povedené. Můžete se přesvědčit. Budeme se těšit na další Vaše práce. Děkujeme

Děkujeme rodičům, že zasílají práce svých dětí. Děkujeme dětem, že k zadané práci přistupují zodpovědně. Moc se na všechny Vaše práce těšíme.

Sýček, sysel a sýkora. Tyto tři živočichy z vyjmenovaných slov po S jistě třeťáci nezapomenou, jelikož je překrásně namalovali, potrénovali sloh a navíc se při jejich popisu dozvěděli něco o jejich stavbě těla.
Powered by emaze

V rámci dobrovolného úkolu z vlastivědy (počasí a podnebí ČR) pro vás pětice našich meteorologů sledovala a zaznamenávala týdenní vývoj počasí.
Powered by emaze
Tentokrát čtení s porozuměním od žáků 3.ročníku a jejich ilustrace k případům Doktora Nápada. Koho by zajímalo, jak Doktor vyřešil problém smutných hodin, bojácné gumičky na vlasy nebo škodolibého květáku může si také přečíst zajímavé příběhy ZDE.
Úžasné čtení s porozuměním, kde si navíc páťáci prověřili svou znalost cizích slov a nakonec zapojili fantazii.
Vodstvo a povrch České republiky- práce žáků 4. a 5.třídy
Od originálu k nerozeznání, co říkáte? Práce žáků 5.ročníku