Vánoční dvojčíslo školních novin

Milí rodiče, žáci a přátelé školy, přinášíme vám vánoční dvojčíslo školních novin, které je plné krásného (nejen) vánočního tvoření žáků z naší školy. Jak se povedl školní jarmark? Co aktuálně dělají děti ve školce? To a mnohem více se v nich dočtete. Stahujte a čtěte zde, ve složce školní noviny a nebo kliknutím na fotografii.

Bojovka a naši páťáci

Páťáci dnes připravili svým spolužákům bojovku v ulicích Krušovic. Na několika stanovištích prověřili jejich vědomosti, bystrost, důvtip i tvořivost. Na závěr se všichni schovali v lese u Jordánku a spolužáci měli co dělat, aby je našli v jejich důmyslně vytvořených skrýších. Díky všem páťákům, kteří bojovku tvořili, za fajn den. Více fotek ZDE.

Školní noviny- speciální „páťácké vydání“

Poslední vydání školních novin tohoto školního roku. Tentokrát vám přinášíme speciál o „našich“ páťácích. Většinově tvořili jeho obsah sami žáci a určitě stojí za to si noviny přečíst – speciální pozornost věnujte rozhovorům, které s páťáky vedli jejich spolužáci a spolužačky ze čtvrtého ročníku.

Noviny stáhnete kliknutím na fotku nebo v sekci školní noviny.

Zoopark Zelčín

Školáci v pondělí 26.6. vyrazili navštívit Zoopark Zelčín. Ani tropické počasí jim nezkazilo náladu, a tak si všichni užili, prohlídku, komentované krmení, kontaktní zoo, projížďku na koni, trampolíny i palačinku. Užili jsme si nejen koně, krávy a kozy, ale také želvy, klokany, pštrosy a nesměly chybět malé surikaty.

Kompletní fotky naleznete v naší fotogalerii, zde je pouze ochutnávka.