BĚH PRO AFRIKU

V neděli 13. října se Krušovicemi společně se slunečními paprsky rozléhaly africké rytmy. To když 33 běžců a jedna učitelská štafeta běhali pro dobrou věc. Běžci nejrůznějšího věku za podpory svých sponzorů, rodinných příslušníků a fanoušků kroužili po vytyčených tratích a snažili se uběhnout maximum, aby získali co největší finanční obnos pro školu v Africe.

Když se po odběhnutí závodu sečetla kolečka jednotlivých běžců a vynásobila se sponzorskými částkami, vyšlo neuvěřitelné číslo, které přesahuje 20.000Kč. Tato částka, která bude vybrána od sponzorů našich běžců, bude beze zbytku předána organizaci Člověk v tísni a poputuje rovnou do Afriky na podporu výstavby škol pro místní děti.

Všem, kteří se zúčastnili, pomohli organizaci, běhali či sponzorovali, patří obrovský dík… bez vás všech by to nešlo. Moc si toho vážíme.

Všechny fotografie z akce ( i z jejich příprav ) brzy naleznete právě zde na stránkách ve fotogalerii.