Rádio Relax

Rádio Relax

V pondělí 13.února je Mezinárodní den rádia, jelikož v tomto termínu probíhají na Rakovnicku jarní prázdniny, vydali jsme se tento den oslavit s mírným předstihem. Ve středu 8.února jsme vyrazili z vlakového nádraží v Lužné do Kladna, kde jsme měli domluvenou exkursi v Rádiu Relax. Žáci rozděleni do dvou skupinek se vystřídali v prostorách kladenské Galerie, kde rádio sídlí. Měli možnost prohlédnout si celé studio vyzpovídat moderátora Honzu Ladru a dokonce se zapojili do vysílání s Danem Adamem. Nejen že všichni pozdravili společně posluchače rádia, ale také jsme se mohli pochlubit tím, jakou máme v Krušovicích krásnou školu. Kdo jste ten den rádio neposlouchal nebo jste o této naší výpravě ještě neslyšeli, navštivte naší fotogalerii a poradujte se s námi.

Zážitek to byl nevšední a pro všechny parádní. Věříme, že budeme žákům takovéto netradiční události schopni nabízet častěji.