Milá návštěva.

V pátek 19. 6. 2020 k nám do školky zavítala paní starostka. Přišla se rozloučit s dětmi, které mateřskou školu opouští a po prázdninách nastupují do školy. Přesto, že jich zastihla ve školce málo, dárky, které dětem rozdala je velmi potěšily. Těm dětem, které v současné době školku nenavštěvují, je osobně předáme. Děkujeme.

Zapojení do projektu „eTwinning na doma“.

Milé maminky a tatínkové, poproste naším jménem Vaše děti, aby nám nakreslily obrázek na téma :„Jaro za oknem, aneb jak ho vidím já„. Nebo další téma: „Co děláme s rodinou, na co jindy nebyl čas“.  Zapojili jsme se do projektu eTwinningu, kde jsme již jednou úspěšně zvítězili s vánoční výzdobou naší školy. Stačí, když obrázek potom jenom vyfotíte a pošlete nám jej. Nechceme Vás v této době zatěžovat, ale potěšilo by nás alespoň několik obrázků, hlavně pro předškoláky to bude hračka. Nadále také čekáme na fotografie, jak se děti baví v „karanténě“.

Děkujeme, hezké dny a hodně zdraví všem.

Den mateřského jazyka ve školce.

I naše děti v mateřské školce se v pátek 21. 2. 2020 zapojily do oslav mezinárodního dne mateřského jazyka. Hravou formou si děti rozšířily slovní zásobu, zdokonalily si správnou výslovnost, za pomoci maňásků a loutek se pokusily o dramatizaci známých pohádek.

Fotografie najdete ZDE.