ZÁPIS

SE KONÁ OD

2. 5. 2021 DO 16. 5. 2021

POŽADOVANÉ DOKUMENTY NALEZNETE NA www.zskrusovice.cz,

nebo můžete vyzvednout ve školce po zahájení provozu.

K žádosti je nutné dodat kopii rodného listu a potvrzení

o řádném očkování.

Dokumenty lze doručit do školy poštou,

e-mailem s elektronickým podpisem, osobně nebo

datovou schránkou.

ZIMNÍ OLYMPIÁDA VE ŠKOLCE.

Protože letošní zima je na sníh štědrá, rozhodli jsme se s dětmi ve školce, že si uspořádáme zimní olympijské hry. Vytvořili jsme si medaile, připravili sportoviště, vysvětlili jsme si význam her a pustili se do sportování. Počasí nám přálo a svítilo sluníčko, všichni jsme si to moc užili. Nakonec jsme ještě ze sněhu postavili domek a několik sněhuláků.

Fotografie najdete ZDE.

Hrnečku vař.

Pohádku Hrnečku vař, znají všechny děti. Jak to ale doopravdy vypadá, když se kaše vaří a vaří a vaří? Pomocí jednoduchého pokusu mohly děti vidět na vlastní oči, jak to vypadá v takové pohádce……

zimu si letos opravdu užíváme
vládne paní zima

Život na vesnici a ve městě..

V rámci projektu „Život ve městě a na vesnici“, v úterý 8. 12. 2020, navštívily děti z MŠ město Louny. Počasí nám přálo a za doprovodu p.učitelky Šťastné, jsme se dozvěděli hodně z historie i současnosti tohoto malebného městečka.

Fotografie naleznete ZDE.