Máme medaile a skvělé zážitky

V pátek se děti z naší MŠ zúčastnily atletické olympiády mateřských škol v Rakovníku. Počasí nepřálo, a tak už postavit se na start kterékoliv ze čtyř disciplín stálo velké odhodlání.

Holky i kluci z Krušovic bojovali statečně a žádnou disciplínu nepodcenili. Do výkonů dali maximum.

V konečném hodnocení zacinkaly dvě medaile, které si do Krušovické školky přivezla Elenka za skok do dálky a sprint. Další pořádnou dávku medailí dostali ti, kteří makali o sto šest a na které jsme náležitě pyšní, že to v tak velké konkurenci a při ošklivém počasí nevzdali a hrdě a se ctí nás reprezentovali. Tyhle medaile necinkaly a někdo ji ani do Krušovic už nepřivezl, protože byly skvělé čokoládové a závodníkům po skvělém výkonu mooooc chutnali.

Ještě jednou moc děkujeme všem závodníkům a jejich rodičům a těšíme se na školní a školkové atletické závody, které proběhnou už v pátek 19.6. a všichni jste na ně srdečně zváni.