Ve čtvrtek 14.5. se vydali školkáčci za zvířátky a navštívili Farmpark u Toma. Děti si výlet moc užily, poznaly spoustu zvířat a dozvěděly se také mnoho nových a zajímavých informací.
Celý den navíc přálo krásné počasí, takže jsme si společný výlet užili opravdu naplno.
Další výlet je na plánu 28.5., tentokrát společně se školáky, směr Kladno.
Všechny fotky najdete v naší fotogalerii.









