Mezinárodní den kuchařů a kuchařek

V pátek 22.10. byla online výuka (pro přihlášené děti) věnována tématu kuchařů a kuchařek. Pro prvňáčky to byla zároveň první zkušenost s online výukou, kterou si náramně užili.

Žáci napříč skupinami mluvili o zdravé výživě, chystali zdravé svačinky, vyráběli, četli, povídali si a zdokonalovali své schopnosti při práci s počítačem. Prvňáčci si mimo jiné vyrobili náhrdelník z těstovin a připomněli si „jak pejsek a kočička pekli dort“. Žáci z druhého a třetího ročníku si vyrobili vlastní kuchařskou čepici a také si zahráli a zatančili. Čtvrťáci a páťáci si zahráli na MasterChefa a kromě „svačinové výzvy“ si vyrobili vlastní červené zástěry.

Více informací o tomto projektovém dni se dozvíte v dalším vydání školních novin. Již nyní si však můžete prohlédnout několik fotografií z pátečního dne.