Výlet školní družiny na farmu

V pátek 8.10. jela školní družina na první výlet, a to na farmu do Mšece k rodině Slavíkových, kterým tímto mnohokrát děkujeme. Počasí výletu přálo, a tak se mohli přihlášení žáci těšit na nevšední setkání a veselé zážitky.

Žáci si mohli prohlédnout několik traktorů (dokonce i zevnitř), kombajn, čističku brambor a další zemědělské stroje, což zaujalo především chlapce. Dále pak na své návštěvě zamířili všichni mezi zvířata. K vidění byly býci a krávy, koně, nově narozené koťátko, morčata, husy, králíci, papoušci, slepice a také emu, který vzbudil obdiv všech. Žáci mohli také některá zvířata nakrmit nebo třeba vybrat čerstvá vajíčka od slepic.

Na farmě si to všichni moc užili a těší se na další družinový výlet.

Všechny fotky z výletu si můžete prohlédnout v zde na webu v naší FOTOGALERII.