Ozoboti ve školní družině

V pondělí 7.12. měla školní družina na programu další projektové odpoledne, tentokrát zaměření na základy práce s ozoboty. Z žáků a žákyň se stali mladí programátoři a mladé programátorky a ponořili se do tajů robotiky.

Po teoretickém základu se všichni vrhli do práce a učili se najít společně s malými roboty společnou řeč. Cesta vedla po silné černé čáře a přes velké množství nejrůznějších barevných příkazů. Programátoři a programátorky naučili své robůtky skoky, piruety, jízdu vzad, změnu barvy a další pokyny. Na závěr akce přišla také kreativní část a skupinky vytvářeli ozobotům nejrozličnější cesty plné překážek a příkazu, vzniklo tak i třeba město robotů.

Na všechny fotky z celého projektového odpoledne se můžete podívat v naší fotogalerii. Zde je malá ochutnávka.