Rozvrh dopoledního bloku od 25. 5. pro přihlášené žáky

V pondělí při nástupu je nezbytné odevzdat rodiči podepsané čestné prohlášení, které je ke stažení ZDE. Zároveň je potřeba informovat pedagogy, kdy má žák ze školy odcházet. Odchod je možný ihned po obědě do 13.00 hodin nebo 15.00 – 16.00 hod. V odpoledních časem bude provoz pro přihlášené podobný družinovému režimu.

Dle stanoviska MŠMT nemusí být žák přítomen denně, avšak důvod absence by měl být škole řádně sdělen.

Žákům, kteří nenastoupí a budou se dále vzdělávat doma, nabízíme pomoc v konzultačních dnech, případně po dohodě předem. Učivo budeme však zasílat až koncem týdne.

Nárok na ošetřovné budou mít nadále až do 30. června 2020 všichni rodiče, kteří z objektivních důvodů nemohou dát dítě do školy či školky. Mezi důvody patří například zdravotní riziko, kdy je dítě náchylné k nemocem, alergické, nebo žije ve společné domácnosti s někým z rizikové skupiny