Výuka online

Jak u nás funguje výuka na dálku?

Díky spolupráci rodičů a žáčkům samotných výborně. V Google kalendáři se vše naplánuje, pozvánky na Google Meet (online spojení) obdrží žáci na emaily (rodiče jsou také informováni a nad účty dětí dohlíží a kontrolují je). Komunikace s rodiči probíhá telefonicky, emaily nebo prostřednictvím aplikací.

V daný den a čas se všichni pozvaní přihlásí do svého účtu Google, potvrdí účast a přihlásí se. Dále si již žáci povídají s paní učitelkou, která pomáhá s nejasnostmi v učivu. Vyučující má také možnost sdílení své plochy PC, kde žákům na dálku zobrazuje výukové materiály a se žáky společně pracuje. Žáci tedy vidí např. texty, které má paní učitelka na svém zařízení a žáci je mohou je číst u sebe zároveň.

Že to jde i s prvňáky a druháky se můžete přesvědčit na ukázce. Hráli jsme hru „Šel jsem do ZOO a viděl jsem tam….“

UKÁZKA VIDEA ZDE.